قوانین و مقررات گیاهان


قوانین و مقررات

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی گیاهان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی گیاهان از سوی کاربر است.

 

 

  •  خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نماید.

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی گیاهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی گیاهان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی گیاهان اقدام نماید.

 

1-هرگونه استفاده از عکس ها و مطالب وبسایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

2-در صورت واریز هرگونه وجه به صورت کارت به کارت از طرق ثبت اطلاعات پرداخت پیگیری نمایید.

در حال حاضر خرید فقط به صورت کارت به کارت و درگاه بانکی انجام می شود.

3- در حال حاضر ارسال فقط از طریق باربری انجام می شود. برای خرید هایی با تعداد بالا امکان اخذ وانت موجود است.

4- در هنگام بارش باران و برف امکان تاخیر در ارسال کالا وجود دارد

5- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

6-ما در گیاهان شما را تنها نخواهیم گذاشت و سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود.

7- کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .

8- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت پیربازار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

9- کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

 

 

 

 

بالا